Bugün Vazgeçmemeniz Gereken Şeyi Hatırlayın..

Hayatınızda sizi motive edecek, vazgeçmelerden koruyacak, içinizdeki çocuğu yaşatan ve koruyan, sizi hayallerinize taşımaya yolu kolaylaştıracak şeylere ihtiyacınız var. Hepimizin var.

Feng Shui, evlerde çağrışım metodunu kullanırken, dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken yerlere dikkat çekmeyi kolayca başarıyor. Geriye içine yerleşmeniz ve kişisel tercihlerinizi kendinize sunmanız kalıyor.

Sizinle bu yazıda, bazı resimleri paylaşmak istiyorum. Sebebi ise; içinde bulunan temaya göre, evinizin bir yerinde VAZGEÇMEMENİZ GEREKEN ŞEYİ hatırlatacak bir resmi seçmeniz. Bu tür resimleri, burada ya da internet üzerinde başka bir yerde bulmanız ve kaliteli bir kağıda çıktı almanız yeterli. Sonrasında evinizde şu ya bu köşesi demeden, her gün gözünüzün görmesini istediğiniz bir yere asmanız. Bu, her gün giyinirken açtığınız dolap kapağınızın içi de olabilir. Koridorunuz da, yatak odanız da, mutfağınız da.. Bu tamamen size kalmış. Bunu evinizde uygulayın, arabaya ya da çantanıza taşırmayın. Evinizin zihninizdir, evininiz bedeninizdir.

Neyi asla unutmamak, neden vazgeçmemek ve neden yılmamak için çabalıyorsanız, o çabanızı size hatırlatan ve sizi güçlü kılacak şeyi seçmek, onu gözünüzun önüne koymak, bilincinize ve bilinçaltınıza büyük bir yardım olacaktır. Bu tekniğin başarısını es geçmeyelim.

Resimler, duygulandırmakta, acıtmakta, hatırlatmakta, güldürmekte, her türlü hissi çağırmakta özgür..

Siz ne kadar özgürsünüz?


Sevgilerimle,
İçmimar Funda Pekkutsal
rengezadesign@gmail.com

back to top